Mesaj gönder
Ana sayfa

Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili
Dong Heng Hao Electric Co, Ltd çok uygun ulaşım ve elverişli Coğrafi konumu ile Dongguan City, Guangdong Eyaleti yer almaktadır.

Biz sıcaklık kontrolörleri, termostat, termik koruyucular, sıcaklık şalteri, sıcaklık koruyucu bimetal termostat ve diğer ilgili ürünler geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış olan firmamız bu endüstri ile çok tanıdık 10'dan fazla üst düzey teknisyenleri vardır. Ürünümüz CQC, TUV, UL CUL ve ROHS çevre sertifikası tarafından onaylanmıştır. Firmamız her zaman ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemine bağlı kalmaktadır ve ürün kalitesi bilgisayar tarafından otomatik olarak kontrol edilmekte ve kontrol edilmektedir. Yıllık üretimimiz 50.000.000 parçaya ulaşabilir ve ürünlerimiz Avrupa, Amerika ve Güney Asya'ya ihraç edilmektedir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Dong Heng Hao Elektrik Co, Ltd

Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti'nde çok uygun ulaşım ve uygun Coğrafi konum ile yer almaktadır.

Bimetalik termostat, termal koruyucular, termal anahtar, NTC termistör ve sıcaklık sensörü ve diğer ilgili ürünleri geliştirme ve üretme konusunda uzmanız, şirketimiz bu sektöre çok aşina olan 10'dan fazla kıdemli teknisyene sahiptir.Ürünümüz CQC, TUV, UL, KC, ROHS ve SGS çevre sertifikası ile onaylanmıştır.Firmamız her zaman ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine bağlı kalmakta ve ürün kalitesi bilgisayar tarafından otomatik olarak denetlenmekte ve kontrol edilmektedir.Yıllık üretimimiz 50.000.000 parçaya ulaşabilir ve ürünlerimiz yaygın olarak Avrupa, Amerika ve Güney Asya'ya ihraç edilmektedir.

Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd şirket Profili 0Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd şirket Profili 1

 

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : HENG HAO

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 1000000-5000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd Sertifikalar Çin Dongguan Heng Hao Electric Co., Ltd Sertifikalar